Blog

MMT-SCHNEIDER Blog Obywatelstwo i paszport turecki

Obywatelstwo i paszport turecki - W 40 dni nowe obywatelstwo i paszport

Obywatelstwo i paszport dzięki programom inwestycyjnym w Turcji

Książka lub e-book do kupienia >>KSIĘGARNIA<<

Program ten pozwala obcokrajowcom na zakup nieruchomości lub wniesienie kapitału zgodnie z określonymi przepisami i daje im tym samym możliwość uzyskania obywatelstwa tureckiego.

Obywatelstwo poprzez programy inwestycyjne zapewnia rodzinom przywilej nabycia alternatywnego obywatelstwa, co z kolei daje im prawo do swobodnego podróżowania do różnych miejsc i osiedlania się w innym kraju.

Opcje obywatelskie częściej niż kiedykolwiek wcześniej wybierane są obecnie jako najskuteczniejszy sposób uzyskania dostępu do niewyobrażalnych wcześniej możliwości. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat najbardziej wiarygodnych i skutecznych programów obywatelskich oferowanych przez firmę MMT-Schneider.

Obywatelstwo tureckie poprzez inwestycję

* Aktualizacja (13.05.22 r.): Zgodnie z decyzją opublikowaną w Tureckim Dzienniku Urzędowym z dnia 13.05.2022 r. minimalna wartość nieruchomości, w którą należy zainwestować, aby móc ubiegać się o obywatelstwo tureckie, została zwiększona z 250 000 USD do 400 000 USD i obowiązuje od dnia 13.06.2022 r.

Jak uzyskać obywatelstwo tureckie poprzez inwestycje?

Program ten pozwala obcokrajowcom na zakup nieruchomości lub wniesienie kapitału zgodnie z określonymi przepisami i daje im tym samym możliwość uzyskania obywatelstwa tureckiego. Co więcej, program ten został zweryfikowany przez rząd turecki w 2018 r., kiedy obniżono warunki inwestowania, co uczyniło go najatrakcyjniejszym na świecie projektem obywatelskim.

Jakie są strategie inwestycyjne? Obywatelstwo tureckie poprzez inwestycję

Zakup nieruchomość (jedną lub więcej) o wartości 400 000 USD

* Z warunkiem posiadania tytułu własności nieruchomości przez co najmniej 3 lata, co oznacza, że aby uzyskać obywatelstwo, nie można jej sprzedać przez co najmniej 3 lata.

Poniżej przedstawione są formalności dotyczące wniosku o obywatelstwo tureckie przez inwestycje.

SPIS TREŚCI

OBYWATELSTWO TURECKIE POPRZEZ INWESTYCJĘ

DOKUMENTY WYMAGANE DO WNIOSKU O OBYWATELSTWO TURECKIE

TURECKI NUMER PODATKOWY

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO W TURECKIM BANKU?

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI W TURCJI

KOSZTY ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI W TURCJI

UZYSKANIE AKTU WŁASNOŚCI W TURCJI

JAK SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ W TURCJI?

Książka lub e-book do kupienia >>KSIĘGARNIA<<